Sıradışı ve çarpıcı yılbaşı hediyeleri Lidyana’da

.com, farklı çizgisi ve çarpıcı modelleriyle alışılmış yılbaşı hediyelerine benzersiz bir alternatif sunuyor. Aksesuardan çantaya, ayakkabıdan gömleğe kadar sınırsız seçeneğe .com’dan ulaşabilirsiniz.

Yılın en renkli dönemi; tüm heyecanıyla Lidyana.com’da. Yılbaşı gecesi için modern kesimli tulumlar, sırt dekolteli kırmızı ve file detaylı siyah renk elbiseler, taşlı küpeler, bordonun siyahla kombinlendiği çantalar, şık tasarımlı erkek ürünleri ve sınırsız hediye seçeneği Lidyana.com’da sizleri bekliyor.

Yılbaşı hediyelerinizi, Kasım ayı sonunda yayına girecek Lidyana.com “Yılbaşı Hediye Önerileri” sayfasından seçebilirsiniz. Kadın ve erkeklere yönelik hazırlanan iki ayrı sayfada, 3 farklı konseptte ve farklı fiyat aralıklarında hediye önerileri sunuluyor. Sokak eğlenceleri, evde yılbaşı ve parti stili konseptleri altında yer alan ürünlerin haricinde kırmızı tasarımlar, parfümler ve saatler yer alıyor. Ayrıca aynı gün kargo seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Klasikleşmiş çizgilerin ötesine geçen Lidyana.com’un son moda ve farklı ürünleriyle, kendinize ve sevdiklerinize unutamayacağınız bir yılbaşı hediye edin.

Bir Cevap Yazın