Sevdiğiniz ve Lezzetinden Vazgeçemediğiniz Starbucks Kahvesini Soğuk İçerek Serinleyin

s1502102005_Sbux_EDL_CPG_Gorsel__3_.png.jpgs1502102006_Sbux_EDL_CPG_Gorsel__4_.png.jpgs1502102006_Sbux_EDL_CPG_Gorsel__1_.png.jpgs1502102007_Sbux_EDL_CPG_Gorsel__2_.png.jpgs1502102009_Sbux_EDL_CPG_Gorsel__6_.png.jpgs1502102012_Sbux_EDL_CPG_Gorsel__5_.png.jpg

Starbucks®, en çok satan hazır içecek serisini Türkiye’deki marketlerde satışa sunuyor

Starbucks’ın hazır soğuk kahvelerini Türkiye’de bir ilk olarak seçkin süpermarketlerde satışa sunmasıyla birlikte Türkiye’deki kahve severler bu Temmuz ayından itibaren yeni bir deneyim yaşayacak.

İçime hazır, Starbucks Chilled Classic, Frappuccino™ ve Doubleshot, mağazalarda müşterilerin en çok tercih ettiği ürünlerden ilham alınarak hazırlandı. %100 Arabica espresso kahvesi ile yoğun ve damakta iz bırakan, yumuşacık bir lezzet için sütle birleştirilen ürünler, hareket halindeyken lezzetli bir soğuk kahve içmek isteyenlere göre!

Starbucks Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın Kıdemli Pazarlama Müdürü Rebecca Kemp, lansman sırasında şu yorumda bulundu: "Marketlerdesatışa sunulacak olan Chilled Classicsserimizle, hareketli Türk kahve kültürüne katılıyor olmaktan heyecan duyuyoruz. Soğuk içecekler bölümündeki buzdolaplarından direkt olarak erişilebilecek Starbucks Chilled Classics, Frappuccino ve Doubleshot Espresso serimiz, yaz sıcağında serinlemek için mükemmel seçimler

olacak."

Starbucks Caffè Latte

Starbucks espressosunun

kremalı sütle ferahlatıcı soğuk karışımı.

Starbucks Chilled Classics® Caramel Macchiato

Starbucks® Espressosunun kremalı süt ve tatlı karamel karışımı ile harmanlandığı yoğun espressolu soğuk karışımı.

Starbucks Mocha Frappuccino

Zengin Starbucks espressosunun

kremalı süt ve lezzetli kakao ile karışımı.

Starbucks Doubleshot Espresso

Pürüzsüz, kremamsı, lezzetli bir tat için sütle birlikte zengin, koyu Starbucks kahvesinden hazırlanmaktadır. Güne iyi bir başlangıç yapmanın harika bir yolu.

Starbucks Cappuccino

Cappuccino’yu keşfedin. Zengin espressonun kremalı süt ile klasik kombinasyonu; kakao tadıyla.

Starbucks Caramel Frappuccino

Starbucks espressosunun kremalı süt ve karamel aromasıyla karışımı.

Starbucks Coffee Frappuccino

Zengin Starbucks espressosunun kremalı sütle karışımı.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın