Popeyes’tan Aile Boyu Mutluluk

s1501054680_popeyes_tan_aile_boyu_mutluluk.jpg.jpgs1501054683_KidsKova.jpg.jpg

Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes® tavuk severleri mutlu edecek yepyeni “Aile Kovası” ile lezzetli ve doyurucu bir seçenek sunuyor. Oyuncak hediyesiyle birlikte sunulan “Aile Kovası” iki farklı seçeneği ile tüm aile bireylerinin gönlünü fethedecek.

Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formülleri ve New Orleans’ın geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren Popeyes®, yeni “Aile Kovası” ile hem çocukları hem de aileleri mutlu edecek. Rengarenk kovalarda servis edilen Çocuk Tavukburgerli Aile Kovası ya da Nuggets’lı Aile Kovası, oyuncak hediyesiyle tavuk severlere sunuluyor.

10’lu Nuggets, 10’lu Wicked Chicken, 4 Kanat, 2 Orta İçecek, 1 Küçük İçecek, Kova Patates, Çocuk Tavukburger’den oluşan Çocuk Tavukburgerli Aile Kovası ya da 15’li Nuggets, 10’lu Wicked Chicken, 4 Kanat, 2 Orta İçecek, 1 Küçük İçecek, Kova Patatesten oluşan Nuggets’lı Aile Kovası oyuncak hediyesiyle birlikte tüm Popeyes® misafirlerini bekliyor.

Popeyes® ve diğer ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.popeyes.com.tr/ adresinden ve Facebook/PopeyesTurkiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın