Paşabahçe’den yılbaşı sofralarına sihirli dokunuş

pasabahce-yilbasiÖzel günleri unutulmaz anlara dönüştüren , bu yıl da yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi olacak. ’nin şıklığıyla göz dolduran Kayla, Enoteca ve Diony bardak serileri ile Aurora tabak serisi, sevdikleriniz için hazırlayacağınız sofralara zarafet katacak. Yenilikçi ürünleriyle 7’den 70’e herkesin vazgeçilmezi olan , ışıltısıyla yılbaşı sofralarını da aydınlatacak. ’nin birbirinden özel bardak ve tabak serileri yılbaşında sofralarında sevdiklerinizle paylaşacağınız güzel anlara eşlik edecek.

Kayla serisinde, özel olarak tasarlanan gravürlü ayaklara sahip bardaklar, yoğun ışık hüzmesi yansıtan yüzeyleri ile sofralara zerafet katacak. 4 farklı boyda ayaklı bardaktan oluşan Kayla bardak serisi, içecek ikramlarının yanı sıra tatlı servisleri için de rahatlıkla kullanılabilecek.

Kayla bardak serisi ile uyumlu olan Aurora tabaklar ise ihtişamlı masalarda kuzey ışıklarının cazibesini yaşatacak. Elegan ve göz alıcı parlaklığıyla öne çıkan ayaklı servis tabağı, pasta tabağı ve şekerlikleriyle her sunum adeta bir şölene dönüşecek.

Paşabahçe’nin geniş hacimli ve berrak bir diğer serisi olan Enoteca ayaklı bardaklarda 7 farklı boy ürün yer alıyor. Yılbaşı kutlamaları için yaratılmış parlak seri Diony bardaklar da sofranızda gösterişli yapısıyla göz kamaştıracak.

Bir Cevap Yazın