Omo’dan çocuklara sürpriz karne hediyeleri

omo-karne-hediyesi, çocukları deneyimleyerek öğrenecekleri bir yaz tatiline davet ediyor. Çocukların günlük hayatlarındaki açık hava oyunlarının eksikliğine dikkat çekmeyi ve ebeveynlerde farkındalık yaratmayı amaçlayan ; yaşayarak, deneyimleyerek ve kirlenerek öğrenmenin çocukları her adımda geleceğe hazırladığına vurgu yaparak, karne gününde de çocukları unutmuyor ve onları dışarıda oyun oynamaya teşvik edecek hediyeler veriyor. Ebeveynlere “Bırakın dışarı çıksın, özgürce oynasın.” diyen , çocuklara karne döneminde oyuncak , ve hediye ediyor.

OMO, yaptığı araştırmalar ve uzmanlardan aldığı görüşlerle Kirlenmek Güzeldir felsefesini bir adım daha ileri taşıyor ve açık hava oyunlarıyla, deneyimleyerek öğrendiklerinde çocukların geleceğe daha iyi hazırlandığını ortaya koyuyor. Ebeveynlere “Bırakın dışarı çıksın, özgürce oynasın.” diyen OMO, onlara destek olmak için çalışmalarına devam ediyor. OMO, çocukların yaz tatilini ve karne hediyelerini iple çektiği bu dönemde, hem çocukları sevindirecek, hem de ebeveynleri; çocukların açık havada deneyimleyerek öğrenmeleri konusunda teşvik edecek bir kampanya düzenliyor. Mayıs – Temmuz tarihleri arasında belirli mağazalardan alınan seçili OMO ürünleri ile birlikte oyuncak basketbol potası, scooter ve top, olarak veriliyor.

Çocuklar yaz tatilinde özgürce oynasın diye….
OMO, yaz tatilinde çocukları dışarda oyun oynamaya teşvik edecek ve ebeveynlere destek olacak kampanya ile çocuklara karne hediyesi dağıtıyor. 09-22 Haziran tarihleri arasında Migroslarda yapılacak her 50 TL’lik OMO alışverişine oyuncak basketbol potası; 11-25 Haziran tarihleri arasında Carrefourlardan 50 TL’lik OMO alışverişine scooter; 28 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında Makromarketlerden, 18-31 Haziran tarihleri arasında Tesco Kipalardan, 31 Mayıs-13 Haziran tarihleri arasında Adeselerden 1 adet 4.5 kg’lık OMO toz deterjan veya 2700ml OMO sıvı deterjan alanlara top hediye ediliyor. OMO hediyeleri çocukların yaz tatilini şenlendiriyor.

Bir Cevap Yazın