LG Sirius Deluxe Inverter V varken yaz sıcaklarına teslim olmayın

LG-Sirius-Deluxe-Inverter-V ayının sıcak ve uzun yaz günlerine gelmesi ile iftara kadar hissedilen yorgunluk katlanarak artıyor. Oysa Electronics’in inovatif kliması V kullananlar, evlerinde ve ofislerinde bahar serinliğini yaşıyorlar. Aşırı sıcakların sağlığa olumsuz etkilerinden kurtulmak isteyenlerin alternatifi olan V, sahip olduğu yüksek A++ enerji verimliliği sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor ve harcanan enerji miktarını gerçek zamanlı izleme avantajı sunuyor.

Ortam sıcaklığının dilediğiniz gibi değiştirin
Sağladığı eşsiz ve doğal bir hava akımı sayesinde, yaz döneminde doğal bir serinlik, kış döneminde ise her noktada eşit ısınma sağlayan Sirius Deluxe V, yazın bunaltıcı sıcaklarından etkilenmeden, yayla ferahlığında bir Ramazan geçirmenizi sağlayacak. Aşırı sıcakların sağlığa olumsuz etkilerinden kurtulmak için avantajlı bir alternatif olan Sirius Deluxe V, 15Hz daha azaltılmış titreşim seviyesi ve yüzde 20 azaltılmış tork kontrolüne sahip gelişmiş kompresör teknolojisi sayesinde çok daha sessiz ve çok daha yüksek performansta çalışıyor. 9 metre uzaklıktan bile hissedilebilen güçlü uzun hava akımı ile de yaz sıcaklarında vazgeçilmeziniz olmaya aday Sirius Deluxe V , şık tasarımıyla mekana tarz katıyor.

Yeşil teknolojili inovatif ürünler
Son 20 yıldır havalandırma ve iklimlendirme ürünlerinde aralıksız büyüme göstererek, bu alanda yüksek seviyede rekabetçi bir ortam yaratan LG, havalandırma ve iklimlendirme ürünlerinde, en sıcak yaz aylarında bile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalitede, enerji tasarrufu sağlayan yeşil teknolojili inovatif ürünler sunuyor.

Bir Cevap Yazın