Koçtaş’la püfür püfür bir yaz

koctasHavaların iyiden iyiye ısındığı şu günlerde geniş soğutma ürün gamı ile , ev ve iş yerlerinin farklı soğutma ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Ayaklı vantilatörlerden inverter klimalara, tavan vantilatörlerinden taşınabilir klimalara kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü soğutma çözümünü ’ta bulabilirsiniz.

Koçtaş soğutma alanındaki geniş ürün seçeneğini Ramazan ayında da ev veya işyerlerini serinletmek isteyenlerin hizmetine sunuyor. Koçtaş farklı ihtiyaca yönelik soğutma grubu ürünlerini uygun fiyat avantajı ve kalite farkıyla tüketiciyle buluştururken, konusunda uzman personeliyle de soğutma ürünü almak isteyenlere mağazalarda bilgi desteği sağlıyor.

Soğutma ürünlerinde lider markaları tüketiciyle buluşturan Koçtaş’ta, 9000 BTU soğutma kapasiteli ve 2 yıl garantili marka inverter montaj dahil 1.599 TL yerine sadece 1,399TL’ye satışa sunuluyor. Koçtaş’ta, farklı alanlardaki soğutma ihtiyaçlarına yönelik ayaklı 49,90 TL’den, kule tipi 129,90 TL’den, Blyss marka Fahie ise 129,90 TL’den başlayan ayrıcalıklı fiyatlarla bulmak mümkün.

Bunaltıcı sıcaklardan korunmak ve ihtiyacınıza en uygun soğutma çözümünü bulmak için Koçtaş mağazalarını ve internet mağazasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın