Izaka’nın dillere desten panoramik Boğaz manzarası eşliğinde unutulmaz iftarlar

izakaDört farklı lezzet mekanını aynı çatı altında buluşturan benzersiz konseptiyle , ayında unutulmaz iftarların adresi olacak. ’in teras katında hizmet veren IZAKA’nın Türk mutfağının en güzel ve zengin örnekleri bir araya getiren açık büfe iftar menüsü; Ramazan ayı boyunca canlı tasavvuf müziği eşliğinde misafirleriyle buluşacak.

The Midd, Mezze Mave, Hitode Sushibar ve IZAKA Bar-Lounge olmak üzere, dört farklı mekanı tek çatı altında toplayan benzersiz konseptiyle IZAKA, İstanbul’da ‘iyi yemek ve iyi müzik’ denince akla gelen mekanların başındaki yerini Ramazan ayında da koruyor. CVK Park Bosphorus Hotel’in muhteşem Boğaz manzarası sunan terasında hizmet vermeye başladığı günden bu yana, İstanbulluların lezzet ve eğlence anlayışını kökten değiştiren IZAKA’nın ‘açık büfe iftar menüsü’nde; iftariyelikler, çorbalar, zeytinyağlılar,salatalar, ızgaralar, sıcak yemekler ve tatlılar oldukça zengin bir çeşitlilikte sunulacak.

Ramazan ayı boyunca Türk mutfağının en geleneksel ve vazgeçilmez lezzetlerini, IZAKA dokunuşuyla sunacak olan mekan, her akşam sunduğu canlı tasavvuf müziğinin muhteşem atmosferinde unutulmaz iftarlar vadediyor.

Bir Cevap Yazın