İstanbul Optimum Outlet AVM’den bir şanslı ziyaretçisine Toyota C-HR otomobil hediye

s1500279481_optimum_sinema_1.jpg.jpg s1500279487_optimum_sinema_2.jpg.jpg s1500279494_optimum_buz_pateni.jpg.jpg
s1500279520_toyota.jpg.jpg

İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine yaz boyunca devam edecek Çarşamba eğlencesi ve otomobil kazandıran kampanya sunuyor. Yaz boyunca her Çarşamba tüm sinema filmlerinin 8 TL, Buz Pateni seanslarının da 10 TL’den satışa sunulacağı kampanya ile eğlence de hesaplı hale gelirken, aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyeleri de Toyota C-HR otomobil kazanma fırsatı yakalıyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi Optimum Outlet, kampanya, hediye ve indirimlerle alışveriş severlere heyecanlı ve kazandıran fırsatlar sunuyor. Modanın nabzını tutan lider markaların bir arada bulunduğu Optimum Outlet AVM yaz boyunca devam edecek eğlence kampanyası ile sinema ve buz pateni keyfini ekonomik hale getiriyor. Optimum Outlet AVM kaçırılmayacak otomobil kampanyasıyla da alışveriş severlerin yüzlerini güldürüyor. Alışveriş keyfini ödülle taçlandıran Optimum, şanslı bir ziyaretçisine çekilişle Toyota C-HR 1.2 Advance otomobil hediye ediyor. 5 Haziran – 10 Eylül tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler kampanyaya katılarak çekiliş hakkı kazanıyor. Her 150 TL’lik alışveriş ile yeni bir çekiliş hakkı kazanan ziyaretçiler son model otomobiliyle bu yaz tatil keyfini ikiye katlıyor.

Yerli ve yabancı birçok markanın mağazalarının bir arada bulunduğu Optimum Outlet Alışveriş Merkezi konforlu mekanlarda, her yaştan ve her kesimden ziyaretçiye alışveriş yapma ve sosyal yaşam alanı sunuyor.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın