In Street’ten Kinetix Tekstil Ürünlerine Özel İndirim

s1502357251_Kinetix___maj.jpg.jpg s1502357247_Kinetix___ndirim.jpg.jpg

Her güne ve her kombine uyumlu Kinetix İlkbahar/Yaz 2017 Tekstil Koleksiyonu’nda geçerli In Street mağazalarına özel 2. ürüne %50 indirim kampanyası stiline özen gösterenlerin radarına takılıyor.

Günlük ritüelinde hareketli yaşama odaklanan kadın, erkek ve çocukların gardıroplarından eksik etmediği eşorman altı, kapri, kapri tayt, short, kısa kol polo t-shirt ve basic t-shirtler Kinetix’in tekstil koleksiyonunda çeşitli renk seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Kısa bir süreliğine geçerli seçili tüm tekstil ürünlerinde 2. ürüne net %50 indirim kampanyası renkli ve eğlenceli ürün seçenekleriyle In Street mağazalarında spor tutkunlarını bekliyor.

Kinetix indirimli İlkbahar/Yaz Tekstil Koleksiyonu’nu tüm In Street mağazalarında vewww.instreet.com.tr ‘de bulabilirsiniz.

Kampanya Hakkında
Kısa bir süreliğine geçerli seçili tüm SS 17 Kinetix Tekstil Ürünlerde 2. ürüne %50 İndirim Kampanyası uygulanacaktır. Kampanya seçili tüm SS 17 Kinetix Tekstil ürünlerinde geçerlidir. Tüm In Street Mağazaları’nda geçerlidir. İki ürün arasında fiyatı düşük olan üzerinden indirim yapılacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iade ve/veya değişiminde satış belgesi üzerindeki fiyat dikkate alınır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 290 0 747 numaralı Müşteri Hizmetleri hattından ulaşılabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla, hediye çekleriyle ve FLO kartla yapılacak alışverişlerle birleştirilemez. FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Etiket yok

Bir Cevap Yazın