Hilton İstanbul Bomonti Ramazan Bayramı’nızı unutulmaz kılıyor

hilton-istanbul-bomonti, konaklamalardaki %30’a varan yaz indirimine ek olarak sunduğu % 20 indirimi ve 98 TL’lik yemek menüsü ile ’nda sizleri bekliyor.

İstanbul, 20 Haziran 2016 – İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti Ramazan Bayramı’na özel imkanlarıyla tatilinizi unutulmaz anılara dönüştürüyor.

Şehrin seçkin mekanları arasında yer alan restoranı The Globe’daki Ramazan Bayramı’na özel 98 TL’lik geniş yemek menüsü denenmesi gereken bir deneyim. The Globe, ödüllü Executive Chef’i Yannis Manikis’in önderliğinde dört açık yemek pişirme istasyonuyla günün her saatinde misafirlerine dünya mutfağının en seçkin örneklerini sunuyor.
Hilton İstanbul Bomonti’nin 34. katında yer alan Cloud 34 ise, olağanüstü İstanbul manzarası, zengin barı, Asya mutfağı, çok özel suşi menüleri ve “Bartender’s Garden” konseptiyle sunulan kokteylleriyle şehrin en ilgi gören mekanlarından biri.

Hilton İstanbul Bomonti, açık yüzme havuzu; geniş ve ferah dinlenme alanları ve locaları ile de misafirlerini bekliyor. Huzur veren tasarımı ve yerli/yabancı uzman terapistleri ile Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın en büyüğü olan eforea™ Spa da yenilenmeniz için birbirinden özel masajlar sunuluyor. Üstelik bu masajlardan bayrama özel %20 fırsatıyla yararlanabilirsiniz.

Şehrin en seçkin mekanlarından biri olan ve 3.300 m²’de hizmet veren eforea™ Spa son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış. Otelde 500 m²’lik Center’ın yanı sıra, sıcaklık açık ve kapalı havuzlar, doğal ürünlerin sunulduğu 14 uygulama odası, geleneksel Türk hamamları, saunalar ve buhar odaları yer alıyor.

Rezervasyon ve bilgi için: + 90 212 375 3000

Bir Cevap Yazın