Fakir’den serinleten çözümler

fakir-tvl-90s , yaz sıcaklarına karşı serinletici etkisiyle mekanlara ferahlık getiriyor…
Yaz sıcaklarının kendini iyice hissettirmeye başladığı bugünlerde, Fakir Hausgeräte’nin kule tipi ve stant vantilatörleri serinlemenizi sağlıyor. Ev ya da iş yerlerinde bulunmayan veya klimaya alerjisi olanlar, ister kule tipi ister stant vantilatörlerle yaz sıcaklarının etkisini en aza indiriyor.

ve TVL 90 , 90 watt gücünde olup 3 hız kademesiyle sıcak havalarda ideal serinliği mekanlara taşıyor. Uzaktan kumandalı Fakir , ayarlanabilir rüzgar eğiminin yanı sıra 90o’lik salınım özelliğiyle mekanın tümünde etkili ve pratik kullanım sağlıyor. Fakir , işlevselliğinin yanında estetik tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Yaz aylarının vazgeçilmezi stant vantilatörler, güvenilir Fakir Hausgeräte teknolojisiyle tasarlanıp, yazın sıcaktan bunalanlara alternatif oluyor. Fakir VC 20 S, ALL OVER 3 IN 1, ROTATING 360o üstün özellikleri ve pratikliğiyle rakiplerinden ayrışıyor. VC 20 S 135 cm yükseklik ve 2 saat zaman ayarı özelliğiyle, ALL OVER 3 IN 1 stand, masaüstü ve duvar tipi kullanımıyla, ROTATING 360o ise 360o salınım fonksiyonuyla öne çıkıyor. 55 watt gücünde ve 5 pervaneli stant tipi vantilatörler yaz sıcaklarını mekanların dışında bırakıyor.

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve güvenilir markası Fakir Hausgeräte, üstün teknolojili ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.

Bir Cevap Yazın