Eviniz yeni yıla bonprix ile girsin

bonprix-yilbasiHer zevke ve bütçeye hitap eden, birbirinden farklı alternatifleri ile moda dünyasının kurallarını baştan yazan alışveriş sitesi .com.tr, evinizin de tarzını tamamlıyor. Yılbaşı konseptli ürünler ile evinizi baştan yaratmaya hazır mısınız?

Eviniz yaşayan bir organizmadır. O kendini ne kadar iyi hissederse, siz de tazelenir, kendinizi evinizin içinde o kadar özel hissedersiniz. Size kendinizi daha iyi hissetmeniz için bonprix, birbirinden güzel alternatifler sunuyor. Evinizi minik dokunuşlarla yılbaşına hazırlamaya ne dersiniz? Hem yeni yıla nasıl girerseniz, bütün bir yıl öyle geçer değil mi?

Yılbaşının olmazsa olmazlarından Noel Baba’nın geyikleri, evinize hoş bir hava katacak. Tek bir düğmeye basarak evinize yılbaşı atmosferi yaşatacak, LED ışıklı, geyikli aksesuar, 59.99 TL, koltuklarınızın havasını değiştirecek, bronz renkte ‘JOY’ yazılı kırlent kılıfı, 27.99 TL, yeni yılda, kedi dostu arkadaşlarınıza hediye alternatifleri arasında yer alan, üç adet, kırmızı bereli, kedi biblosu, 39.99 TL, evinizi yeni yılın ışıltılı dünyasına hazırlayacak, ‘Merry Christmas’ yazan LED ışık zinciri, 39.99 TL, yıldız desenli ve yazılı, yılbaşı havasını yatak odanıza kadar getirecek nevresim takımı, 59.99 TL’den satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın