Erasta Edirne’den serinleten yaz kampanyası

s1501843502_Klima_Kamp..jpg.jpg

Alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Edirne, gerçekleştirdiği yaz kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. 7 Ağustos- 7 Eylül tarihleri arasında, Erasta AVM içindeki mağazalardan toplamda 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan tüm ziyaretçilere, çekilişle klima kazanma hakkı sunuyor.

Ulusal ve uluslararası birçok markayı Edirne’liler ile buluşturan Erasta Edirne AVM, 7 Ağustos- 7 Eylül tarihleri arasında yaza özel bir klima kampanyası gerçekleştiriyor. Bu tarihler arasında mağazalardan yaptıkları alışverişlerin karşılığı olan fiş ve faturaları göstererek, danışmadan onaylatan tüm ziyaretçilerin katılabileceği çekiliş, 50 TL ve üstü alışverişler için geçerli olacak. Katılımın sınırsız olduğu bu muhteşem kampanyada ziyaretçiler aynı gün içerisinde yapılan alışveriş fişlerini kullanabilecek. Her 50 TL yeni bir çekiliş hakkı kazandırırken, çekiliş sonunda 15 kişiye klima hediye edilecek.

Edirne’nin en büyük alışveriş merkezi Erasta Edirne, 125 mağazaya ek olarak cafe, restoran, eğlence merkezi ve sinemanın bulunduğu sosyal alanlarıyla bölgeye yeni bir soluk getiriyor. AMF Bowling Eğlence Merkezi ve sinemanın bulunduğu Cinemarine, aynı zamandaçocuk ziyaretçilerin de vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın