ECCO Offroad Sandaletler ile Doğa’yı Alt Edin

s1501657093_Offroad.jpg.jpgs1501657094_94.jpg.jpg

ECCO sandaletler ile İskandinav şıklığı yazın da ayağınızda… 3 farklı noktadan ayarlanabilir yapısıyla “Offroad” uzun doğa yürüyüşleri için tasarlanan güçlü yapısıyla size yepyeni bir rahatlık anlayışı sunuyor.

İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan ECCO, tasarladığı birbirinden şık ve konforlu sandaletlerle yaz aylarında da favoriniz olacak. Yarım asırdır dünyanın her yerinde stil ve rahatlığı temsil eden ECCO, üç farklı noktadan ayarlanabilir yapısıyla size benzersiz bir konfor sunan yeni sandalet serisi “Offroad” ile doğa gezileriniz sırasında en iyi dostunuz olacak, keyfinize keyif katacak.

Hemen her arazide dinamik destek ve üstün çekiş sağlamak için RECEPTOR® teknolojisi ile dayanıklı kauçuktan üretilen Offroad serisi, doğrudan enjeksiyonlu poliüretan orta taban köpük ile hafif EVA tabanlığın keyfini yaz boyunca her türlü arazide çıkarmanız için özel olarak tasarlandı. Plajdan ormana, hatta yaz kamplarınızı yaptığınız dağlık, yüksek yaylalara kadar her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Offroad serisi, konforun yanı sıra dayanıklılığıyla da eşsiz sandaletlerden oluşuyor.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın