Divan Pastaneleri’nden bayramı tatlandıracak lezzetler

divan-pralinnoBenzersiz lezzetleri ve şık kutuları içerisindeki sunumlarıyla ; madlen çikolataları, pralinleri ve lokumlarıyla bu bayram da sohbetlerinizi tatlandırıyor.

Geleneksel lezzetlerini şık kutularının içerisinde sunarak bayram ziyaretlerini tatlandıran Divan Pastaneleri; bu bayram da sohbetlerinize farklı bir lezzet katıyor.

Klasik tatlardan modern lezzetlere uzanan reçeteleriyle üretilen ve el yapımı pralinler, farklı gramaj özelliklerine göre tasarlanmış şık kutularda satışa sunuluyor. Özel tasarım kutular içerisinde mücevher zarafetinde sergilediği ürünleriyle göze ve damağa hitap eden bayram ziyaretleri için de zarif bir seçeneği oluşturuyor. Pastaneler içerisinden seçip, lezzetli çikolatalar ve drajeler ile hazırlatabileceğiniz özel hediyelikler de yine Divan Pastaneleri’nde sizleri bekliyor.

Bayramın geleneksel lezzeti Divan lokumları, her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden farklı lezzet seçenekleriyle bayram ziyaretlerinin vazgeçilmezi oluyor. Narlı fıstıklı, fındıklı, fıstıklı, bademli, naneli, portakallı, damla sakızlı, Türk kahveli, zencefilli, güllü – limonlu, çikolata kaplı güllü, çikolata kaplı fıstıklı ve çifte kavrulmuş fıstıklı Divan lokumları bayramın tatlı sohbetlerinin keyfini ikiye katlıyor.

Bir Cevap Yazın