Divan Otelleri’nden unutulmayacak Ramazan Bayramı fırsatları

Divan-Otelleri-Ramazan-BayramıŞehrin farklı lokasyonlarında birbirinden seçkin otelleri ve restoranlarıyla misafirlerine Bayramı için özel paketler hazırlayan , bayramı ailesi ve sevdikleriyle keyifli bir tatile dönüştürmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Divan Grubu’nun; , Asia, City ve otellerinde ’na özel olarak hazırlanan konaklama fırsatlarıyla hediye seçenekleri misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatacak.

Divan İstanbul’da bayramlar bir başka

Divan Grubu’nun amiral gemisi niteliğindeki Divan İstanbul, seçkin konuklarına İstanbul’da hem bedenlerini hem de zihinlerini dinlendirebilecekleri bir bayram tatili vadediyor. Divan İstanbul’un Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladığı pakette, konaklama, hoş geldiniz ikramlarının yanı sıra kaldıkları süre boyunca bir akşam Divan Pub’da usta şeflerin ellerinden çıkan set menü akşam yemeğinden ücretsiz olarak faydalanabilecek.
4-8 Temmuz tarihleri arasında Divan İstanbul’da yapılacak minimum 3 gecelik konaklamalarda kahvaltı dahil, KDV hariç oda fiyatları 180 Euro’dan başlayan avantajlı fiyatlarıyla misafirlerini bekliyor.
Tel: 0212 315 55 00

Lokum tadında bir bayram

İstanbul’un en merkezi ve en modern bölgesinde yer alan ’de Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırlanan pakette; 04-07 Temmuz tarihlerinde yapılacak konaklamalarda kahvaltı ve KDV dahil 199 TL standart çift kişilik oda fiyatıyla misafirlerini bekliyor. Ayrıca odalarda özel olarak ikram edilen bayram lokumları ile konuklar şeker tadında bir tatil geçirecek.
Tel: 0212 337 49 00

Divan Suites İstanbul G-Plus’tan kaçırılmayacak bayram paketi

İstanbul’un kendi dinamizmini yansıtan Divan Suites İstanbul G-Plus, misafirlerine hem dinlenebilecekleri, hem de eğlenebilecekleri kaçırılmayacak bir bayram paketi hazırladı.

Divan Suites İstanbul G-Plus, 4-10 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılacak minimum 3 gecelik konaklamalarda kahvaltı dahil gecelik 82 Euro çift kişilik oda fiyatıyla misafirlerini bekliyor. Ayrıca yorgunluk atmak isteyen konuklar, ücretsiz masaj seçeneğinden ve Divan Brasserie’de yapacağı tüm harcamalarda %15 indirim fırsatından yararlanabilecek.
Tel: 0212 708 49 00

’da konaklama fırsatları

Anadolu yakasının gözde oteli Divan İstanbul Asia’da bayram tatilini geçirmek isteyenlere özel olarak hazırlanan pakette; kahvaltı ve KDV dahil oda fiyatları 70 Euro’dan başlıyor.
Tel: 0216 625 00 00

Bir Cevap Yazın