Crate and Barrel’ın kanepeleri kalite ve özellikleriyle fark yaratıyor

crate-and-barrel’ın tasarımlarıyla göz dolduran kanepeleri, aradığınız şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Şıklık ve rahatlığın yanında, kalite ve dayanıklılığı ile de fark yaratan kanepelerinin karkasları, 1982’den beri Kuzey Karolina’daki bir aile atölyesinde, elde ve özenle üretilerek çatlama veya beklenmedik kırılmaları önlemek amacıyla fırınlanıp kurutulmuş ahşaplardan üretiliyor.

Eski tasarımlardaki ustalığı yansıtan ve 1950’lerden kalma kıvrımlarıyla dikkat çeken Gia Kanepe, mavi ve gri renk seçenekleriyle salonunuza büyüleyici bir zerafet katıyor. Küçük evler ve odalar için mükemmel bir oturma çözümü sunan , ve Takımları, lacivert ve krem renk seçeneklerinin yanı sıra, kıvrımlı hatları ve özellikli döşeme dokumasıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

1960’ların en popüler mobilya stili, Petrie Koleksiyonu ile oturma odalarına geri dönüş yapıyor. Klasik ve kişiye özel duruşu yansıtan Petrie Kanepe; dik ve derin oturumu ve düğmeli minderiyle benzersiz bir konfor sağlıyor. Koyu gri şık döşemesinin yanı sıra leke tutmayan yeni bir sistemle dokunan kanepe tasarımını, kollarındaki süs dikişi detayları tamamlıyor.

Crate and Barrel; evdeki keyifli anlarınıza eşlik edecek kanepeleriyle tanışmanız için sizleri, , , , mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.
#İşteBenimEvim hashtag’iyle, sosyal medyada Crate and Barrel ürünlerinizi paylaşmayı da unutmayın!

Bir Cevap Yazın