COLIN’S Jeans Fest’te her jean pantolona yüzde 20 indirim ve hediye kazanma fırsatı

s1503386228_Jeans_fest.png.jpg

Jean tutkunlarının her yıl heyecanla beklediği COLIN’S Jeans Fest, dünyada ve Türkiye’de tüm hızıyla başlıyor. COLIN’S Jeans Fest, “Bu Festival İyi Dağıtıyoruz” sloganıyla 38 ülkedeki 600’den fazla COLIN’S mağazasında ve colins.com.tr’de aynı anda düzenleniyor. Sonbahar sezonu açılışını, hediye ve indirim festivaline dönüştüren COLIN’S Jeans Fest, 5-24 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Her jean pantolona yüzde 20 indirim ve hediye kazanma fırsatı

Gençler, COLIN’S Jeans Fest boyunca yaptıkları jean pantolon alışverişlerinde, tarz sahibi fotoğraf makinesi Fuji Instax Mini, tasarımıyla dikkat çeken bluetooth hoparlör JBL Flip4, 3 aylık Premium Spotify üyeliği ve COLIN’S jean pantolondan oluşan harika bir hediye seti kazanma fırsatı yakalıyor. 100 kişinin sahip olacağı muhteşem hediye setine sahip olmak isteyenler her jean pantolon alışverişinde bir çekiliş hakkı ve bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere yüzde 20 indirim kuponu kazanıyor.

2 Ekim 2017’de yapılacak hediye çekilişinin kazananları 6 Ekim 2017’de colins.com.tr ve COLIN’S sosyal medya hesaplarında duyurulacak.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın