Babalar Günü’ne özel hediyeler yüzde 60’a varan indirimlerle Hepsiburada.com’da

hepsiburada-babalar-gunuYılın özel günleri için yapılan hediye alışverişlerinde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi olan , 19 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’nde de babasını sevindirmek isteyenlerin ortak adresi olacak. Hepsiburarada.com, Babalar Günü için hazırladığı yeni kampanyasında yüzde 60’a varan büyük indirimler sunuyor. Binlerce ürün seçeneği arasından hediye seçmekte zorlananlar ise ’un alışverişi kolaylaştıran “Hediye Bulucu” servisinden yararlanabilecek. Müşteriler “Hediye Bulucu” servisi ile belirttikleri fiyat ve yaş aralığına uygun hediye seçeneklerini bir tıkla görebilecek.

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, Babalar Günü için hazırladığı kampanyasında, bilgisayarlardan kişisel bakım ürünlerine, son model akıllı telefonlardan parfümlere, kol saatlerinden televizyonlara ve aksesuarlara kadar pek çok hediye seçeneğinde yüzde 60’a varan indirimler sunuyor.

Hepsiburada.com kampanyaların yanı sıra, 19 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’nde babasına ne alacağına karar vermeyenlere de özel bir servis ile yardımcı olacak. Binlerce ürün arasından hediye seçmekte zorlananlar “Hediye Bulucu” servisini kullanarak en uygun seçenekleri görebilecek. Online hediye alışverişini kolaylaştıran “Hediye Bulucu” servisi, istenen fiyat ve yaş aralığına uygun hediye seçeneklerini bir tıkla kullanıcıların karşısına çıkarıyor.

Futbolsever babalara Avrupa Şampiyonası maçları için yeni televizyon

Türk milli futbol takımının da mücadele ettiği 2016 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası, tüm sporseverleri televizyon karşına topluyor. Hepsiburada.com, 10 Temmuz’a kadar sürecek turnuvayı en kaliteli görüntülerle izlemek isteyenlere cazip seçenekler sunuyor. Futbolsever babalar için 2016 model LG “140 Ekran Full HD Uydu Alıcılı , yüzde 25 indirimle 2.999,01 TL’ye ve peşin fiyatına 9 taksit avantajı ile sunuluyor. Hepsiburada.com’un ev elektroniği kategorisinde başka pek çok avantajlı seçenek müşterileri bekliyor.

yüzde 58 indirimle 59,90 TL

Klasikleşmiş hediye seçenekleri arasında yer alan parfümler, hepsiburada.com’daki zengin seçenekler arasında yer alıyor. Babalar Günü’ne özel olarak Versace Blue Jeans EDT parfüm, yüzde 58’lik indirimle 59,90 TL’ye satılıyor. Kullanıcılar, aynı zamanda , , Armani, , ve gibi dünyaca ünlü markaların parfümlerini de yüzde 60’a varan indirimlerle satın alabiliyor.

bilgisayarlarda yüzde 25 indirim ve Office 365 hediyesi

Çalışkan babaları da unutmayan hepsiburada.com, onların hem ofis hem de evdeki çalışma ortamlarında keyifli bir şekilde çalışmaları için i5 işlemcili Asus Flip HD taşınabilir bilgisayarlarda yüzde 25 indirim fırsatı sunuyor. Döndürülebilir ekranıyla çalışma anlarına eğlence katan Asus Flip HD’yi satın alan herkese 165,00 TL’lik Office 365 programı da hediye ediliyor.

iPhone 5s’te Babalar Günü’ne özel 300 TL’nin üzerinde indirim

Hepsiburada.com, şehir yaşamının vazgeçilmezlerinden akıllı telefonlar konusunda da babaları mutlu edecek. Hepsiburada.com 16 GB hafızalı iPhone 5s’i, yüzde 20 indirimle 1.279,00 TL’ye sunarak 300 TL’nin üzerinde avantaj sağlıyor. Android işletim sistemli akıllı telefonlarda da yüzde 30’un üzerinde indirim fırsatları var.

Teknolojik babalara, sanal gerçeklik gözlükleri

Teknolojiye ilgi duyan babalar için hepsiburada.com’da pek çok seçenek var. Bu seçenekler arasından en ilgi çekici olanlardan biri ise sanal gerçeklik gözlükleri… Bu alanda dünyanın öncü firmalarından Oculus’un Samsung Note 5, ve S7 serisi telefonlar için ürettiği sanal gerçeklik gözlükleri, 279,90 TL fiyatıyla hepsiburada.com müşterilerini bekliyor.

Şık ve bakımlı babalar için hediye seçenekleri

Kişisel bakımına ve şıklığına dikkat eden babalar için de tıraş makinelerinden kol saatlerine, kravatlardan kol düğmelerine kadar pek çok hediye seçeneği hepsiburada.com’un Babalar Günü özel sayfasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın