Babalar Günü hediyeniz Koçtaş’ta

bosch-vidalama, ’nde babanızın yüzünü güldürecek seçeneklerini en ayrıcalıklı fiyatlarla satışa sunuyor. Babanıza sevginizi en iyi şekilde anlatmanın yüzlerce yolu Koçtaş’tan geçiyor.

Koçtaş, geniş ürün seçeneği ile babanıza olan sevginizi en iyi şekilde anlatmanın yüzlerce yolunu sunuyor. Koçtaş’ta yer alan hediye seçenekleri arasından, babanızı ne kadar iyi tanıdığınızı gösteren bir ürünü seçebilir, onu mutlu edebilirsiniz.

Koçtaş’ta, tadilat işlerini seven babaların gücüne güç katacak 3.6V 109,90 TL, hobiyle uğraşanlar babalar için ise boya tabancası 149,90TL yerine 119,90 TL’lik fırsat fiyatıyla satışa sunuluyor. Kamp tutkunu babaların vazgeçilmezi 4 kişilik çadır 149,90 TL, TV karşısında keyif yapan babalar için ise sallanan baba koltuğu 249,90 TL fiyatıyla Koçtaş mağazalarında beğeninize sunuluyor.

Bu yıl Babalar Günü için hediyenizi seçmeden önce size en yakın Koçtaş mağazasını ya da internet mağazasını ziyaret edin, yüzlerce hediye alternatifi arasından hem babanızın zevkine hem de bütçenize uygun hediyeyi seçin.

Bir Cevap Yazın