Avansas ile bu yıl hiçbir şirket hediyesiz kalmayacak

avansas-yilbasiBu yıl şirketlerin kurumsal hediye tercihlerinde teknolojik ürünler ve masaüstü setleri öne çıkıyor. Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketi .com’da taşınabilir şarj cihazı, harici harddisk, bluetooth hoparlör gibi teknolojik ve ofislere şıklık katan masaüstü setleri gibi kurumsal hediyelik ürünlerin yanı sıra kendi şirket çalışanlarına almak isteyenler için de yüzlerce seçenek var.

Yeni yıla sayılı günler kala farklarını hediyeleriyle de ortaya koymak isteyen şirketler ve işletmeler şık, kullanışlı ve hesaplı kurumsal hediye seçenekleri için Avansas.com’u tercih ediyor. Kurumsal hediye tercihlerinde hem şık hem işlevsel hediyelerden olan teknolojik ürünler ve masaüstü setleri büyük ilgi görüyor.

Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketi Avansas.com’da taşınabilir şarj cihazı, harici harddisk, bluetooth hoparlör, kulaklık, USB bellek gibi teknoloji ürünlerinin yanı sıra şık ofislerin, yönetici masalarının tamamlayıcısı olan masaüstü setler de en çok satılan ürünler arasında yer alıyor.

Ortopedik ürünler ilgi görüyor
Avansas.com kendi ofislerine veya çalışanlarına hediye almak isteyenler için de birçok seçenek sunuyor. Çay ve kahve makineleri, tost makinesi, su ısıtıcısı gibi mutfak ürünleri sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, güzellik merkezleri gibi ziyaretçisi çok olan işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Reklam ajansları, bankalar, mühendislik şirketleri, muhasebe ve hukuk büroları gibi çalışanları uzun saatler masa başında oturmak zorunda olanlar için ise ortopedik ürünler ideal bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. Türkiye çapında 100 bin müşteriye ulaşan online alışveriş şirketi Avansas.com, hediye seçiminde geç kalanlara da büyük kolaylık sağlıyor. Avansas.com, stoklu ürün hizmeti ve güçlü lojistik altyapısı sayesinde İstanbul içi sipariş verilen her ürünü 1 iş gününde kendi araçları ve personeliyle adrese teslim ediyor.

Bir Cevap Yazın