Arçelik’ten yılbaşına özel hediye seçenekleri

arcelik-yilbasi yeni yıla özel sunduğu hediye seçenekleriyle evleri renklendiriyor. Sevdiklerine alacağı hediyeye henüz karar veremeyenler için birbirinden şık alternatifler sunuyor.

Arçelik, yılbaşında sevdiklerine ne hediye alacağını düşünenler için çok özel seçenekler sunuyor.

Arçelik Telve
Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulan yeni Arçelik Telve, şık tasarımı ve geniş kapasitesiyle tüketicilerle buluşuyor. Arçelik Telve’nin en yeni modeli olan K3300, Cooksense teknolojisi sayesinde bol köpüğüyle gerçek Türk kahvesi lezzetini sunuyor. Paslanmaz çelik tabanlı cezvesi ile geleneksel damak zevkine uygun Türk kahvesi pişirme imkânı veren üründe, tek seferde bir fincan kahve yapılabildiği gibi, 3 kişi için de kahve hazırlanabiliyor. Taşmayı önleyen özel sistemiyle dikkat çeken üründe tek tuşla kolayca kahve yapılabiliyor. Kahveler hazır olduğunda sesli uyarı ile bildiren ürün, kompakt yeni tasarımı sayesinde az yer kaplıyor.

Ürün Fiyatı: Beyaz 299 – Kırmızı/siyah 319 TL

K 8130 PV/MV/YV – Arçelik In Love El Blender
Vitaplus bıçak teknolojisi ile daha fazla vitamin koruyabilme imkanı sunan Arçelik In Love El Blender, pembe, mavi, yeşil gibi canlı renk seçenekleri ile mutfaklara yeni bir soluk getiriyor. Yıldız bıçak sistemi ile yüksek performanslı parçalama yapan ürün, ekstra uzun parçalama ayağı ile sıçratmadan işlem yapabilme fırsatı da sunuyor.

Ürün Fiyatı: 165 TL

K 1634 PV/MV/YV – In Love Doğrayıcı
Çift bıçaklı doğrayıcı sistem sayesinde fındık, badem, maydanoz gibi zor gıdaları homojen parçalama imkanı sunan Arçelik In Love Doğrayıcı canlı renk seçenekleri ile mükemmel bir hediye seçeneği. 450 W güç, 700 ml doğrama haznesi, tek tuşla kolay kullanım imkanı veren ürün kaydırmaz altlığı ile de son derece pratik.

Ürün Fiyatı: 175 TL.

Arçelik Curved TV

Arçelik’in yeni yıl için ideal bir seçenek oluşturan Curved televizyonu hem tasarımı hem de teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor. Türkiye’nin uydudan 4K yayını alabilen en büyük yerli UHD Curved TV’sinde görüntü ve ses kalitesi mükemmel bir seyir keyfi sunuyor.

Metalik, şık ve ince kavisli tasarımı ile göz dolduran Arçelik Curved TV, dahili uydu alıcısı ile UHD 4K (3840 x 2160) yayını direkt gösterebilme özelliğine sahip. 1200 Hz PPR çözünürlüğü bulunan üründe Twin Triple Tuner ismi verilen, aynı anda 2 ayrı kanalı izleme ve kaydedebilme özelliği de bulunuyor. Bulunduğu ortama göre ekranın parlaklığını ayarlayan ALS özelliği, internal woofer ile ses kalitesi, 4 çekirdekli İşlemci ile hızı, Smart İnteractive 4.0 ve dahili wifi, öne çıkan diğer önemli özellikler arasında bulunuyor. Bluetooth özelliği sayesinde ses sitemleri ile kablosuz ses paylaşımı yapabilen Arçelik Curved TV, 3 yönlü görüntü taşıma özelliği sayesinde tabletten TV’ye, TV’den tablete ve TV’den diğer odadaki TV’ye ekran görüntüsünü paylaşımına olanak sağlıyor.

165 ekran Curved TV – 6999 TL
140 ekran Curved TV – 4999 TL

Arçelik 6386 BC, SC Bulaşık Makineleri

Beyaz ve siyah cam kapılı yeni 8 programlı Arçelik bulaşık makineleri evlere şıklık katıyor ve fonksiyonları sayesinde bulaşıkların en verimli şekilde yıkanmasını sağlıyor. Turbo fonksiyonu sayesinde program süreleri %70’e kadar kısalıyor ve yıkama performansından ödün vermiyor. Sahip olduğu tepsi yıkama fonksiyonu sayesinde ağır kirli tepsi ve tel ızgaraları kolaylıkla temizleyen ürünün bir başka yıldız özelliği ise ekstra parlaklık. Bu özellik cam eşyaların ve porselenlerin ilk günkü gibi parlak kalmasını sağlıyor. Yarım yük yıkama özelliği ile de az miktarda bulaşığın makinenin tam dolmasını beklemeden daha kısa sürede yıkanmasına olanak veriyor, böylece enerji ve su tasarrufu sağlıyor.

6386 SC – Siyah Cam Kapılı Bulaşık Makinesi – 2.009 TL
6386 BC – Beyaz Cam Kapılı Bulaşık Makinesi – 2.009 TL

Bir Cevap Yazın